moda

Spotkanie śląskich blogerek i blogera oraz stylowa noc zakupów

Cześć!

Ostatnio miałam przyjemność po raz drugi zostać zaproszona, tym razem już na oficjalne otwarcie nowej części Plejady w Sosnowcu. Więcej na ten temat w TYM poście.

Odbyła się stylowa noc zakupów – czyli rzecz jasna mega przeceny! Były pokazy mody, które prowadziła jakże wygadana i zabawna Patricia Kazadi.

Jednak moim głównym celem odwiedzenia C.H. Plejada było kolejne spotkanie śląskich blogerek i blogera. Przyznam, że dużą część osób pochłonął szał zakupów, ale byli i tacy, z którymi można było spokojnie pooglądać pokazy, napić się pysznej kawki oraz zjeść lody i pogadać na spokojnie. Wszystkim Wam bardzo dziękuję za miło spędzony czas i oczywiście całej reszcie, z którą także się widziałam, aczkolwiek nie mieliśmy okazji na spokojnie usiąść i pogadać.  Fakt, faktem ja też dość późno przyjechałam, jak już niektórzy się musieli zbierać, albo już byli w drodze do domu.

spotkanie bolgerów
blogerki
blog o modzie
blogerki na zakupach
blogerki ze śląska
plejada sosnowiec
plejada pokazy mody
pokaz mody
blogerki modowe
moda
spotkanie blogerek
noc zakupów z blogerkami

 

Pozdrawiam,
Ania

41 thoughts on “Spotkanie śląskich blogerek i blogera oraz stylowa noc zakupów

  1. Wedlug mnie , najlepsza jest pierwsza kurtka z ZARY. Dlugo na nia 'polowalam' ale niestety jak juz uzbieralam dana sume , nie bylo ich w sklepie.
    A jest naprawde fajna , z dobrego materialu i ten 'wojskowy' styl jest teraz jak najbardziej modny.:)

  2. Super, chociaż w sumie niewiele jest nas na Śląsku 🙂 Ja się nie wyrobiłam czasowo, a w planach była noc zakupów. Jest jeszcze mnóstwo perełek na blogach, które na pewno innym razem się skuszą na takie spotkania. Ja mam nadzieję, że uda mi się keidyś Was poznać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.