moda, stylizacje, Uncategorized

Jak maskować mankamenty figury?

Cześć!

O tym, że trzymam się swojego stylu i głównie ubieram się na biało-czarno każdy czytelnik i czytelniczka tego bloga wie już doskonale. Tutaj jednak chciałam zwrócić Waszą szczególną uwagę na torebkę: śliczną białą kopertówkę od Pracownia Torebki Niezwykłe Marta Jańczuk. Torebka została wykonana specjalnie dla mnie przez tą przemiłą projektantkę. Serdecznie polecam Wam jej torebki, bo są na prawdę solidnie wykonane i przepiękne!

 Drugą ciekawostką są buty, sandałki z zakrytymi palcami, które w te lato pokochałam niesamowicie. Są bardzo wygodne, łączą w sobie wygodę, a jednocześnie nie gotuje się w nich stopa. No czegóż chcieć więcej od butów?

Trzecia rzecz i właściwie najistotniejsza. Nie wiem czy czasem zastanawiacie się nad sztuczkami maskowania pewnych niedoskonałości ciała. W dzisiejszym zestawie zastosowałam jedną z nich! Stylizacja jest idealna dla pań o szerokich biodrach i dosyć masywnych udach przy drobnych ramionach i małym biuście. Największą rolę odgrywa tutaj kamizelka – marynarka. Dlaczego? Jej długość zakrywa nam partie, które chciałybyśmy ukryć, jednocześnie zlewając się z także czarnymi spodniami (czarny kolor optycznie wyszczupla), do tego buty na obcasie i problem bioder i ud mamy praktycznie zażegnany.

Jeżeli chodzi o górę… Kamizelka posiada przy ramionach poduszki, które optycznie poszerzają nasze wąskie ramiona przywracając odpowiednie proporcje sylwetce, o której dzisiaj mowa. Wzorzysta bluzka z szerokimi rękawami ma dodatkowo optycznie poszerzyć nasze wąskie górne partie ciała i jak wcześniej wspomniałam zrównoważyć proporcje sylwetki. To tak na dobry początek drugiego mojego cyklu, w którym na sobie samej będę opisywała sztuczki dobierania ubrań do danej sylwetki.

ubiór do biura

zdjęcia: moja siostra

PERSUNMALL: buty i bluzka| ROMWE: spodnie, kamizelka, bransoletka | ZEROUV okulary  | DANIEL WELLINGTON zegarek | PRACOWNIA TOREBKI NIEZWYKŁE MARTA JAŃCZUK torebka

Pozdrawiam, Ania

42 thoughts on “Jak maskować mankamenty figury?

  1. fajna stylizacja, ale przeróbka trochę za bardzo widoczna, wystarczy spojrzeć pod innym kątem na zdjęcie żeby dostrzec różnicę miedzy tłem rozmazanym a tłem rzeczywistym.

  2. hmm moim zdaniem Twój projekt może być ciekawy dla odbiorców bloga , ale myślę że możesz nie sprostać temu zadaniu gdyż Tobie zdarza się popełniać błędy w doborze garderoby niemniej jednak przyznam ,że jest to ciekawy pomysł , takie urozmaicenie bloga . Tylko czy nie zmienisz bloga modowego w doradcę stylu i zaprzestaniesz dodawania własnych stylizacji , a opierania się na przeróbkach innych osób .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.