domowe inspiracje

Stylizacja na Sylwestra i pieczenie Muffinek

Weszliśmy w Nowy Rok! W tym roku skromnie, w najbliższym przyjacielskim gronie.

Zakupy wraz z przyjaciółką zrobiłyśmy dzień wcześniej, natomiast rano w Sylwestra zabrałam się za przyrządzenie sałatki oraz pieczenie babeczek. Przed gorącą blachą i babeczkami chroniła mnie stylowa rękawica Built.

domowe babeczki

Jak to w Sylwestra bywa, nie można obejść się bez jakiegoś mocniejszego trunku, który idealnie swoją niską temperaturę utrzymał w specjalnym pokrowcu termicznym na wino (w moim przypadku tym razem nie wino, a smakowa wódka, bo raz na rok to chyba można sobie pozwolić? )

Imprezka była bardzo udana, powiem Wam, że ostatnimi czasy brakowało mi rozmów z moją przyjaciółką, także super, że chociaż ważniejsze imprezy, czy wyjazdy możemy spędzać wspólnie. Brak czasu, praca, studia, wkraczanie w dorosłe życie, eh ciężko jest wszystko godzić i każda z nas doskonale to wie. A na imprezkę ubrałam się tak…

Sukienka Bonjour and Kiss wydała mi się odpowiednim wyborem. Do niej dobrałam czarne, kryjące rajstopy oraz bransoletkę Angeliki Tarkowskiej. Może i każdemu Sylwester kojarzy się z burzą cekinów, brokatem, mocnymi kolorami. Ja jednak postawiłam na klasykę, w niej czuję się najlepiej.

kot perski na blogu
prosta sukienka

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
Ania

20 thoughts on “Stylizacja na Sylwestra i pieczenie Muffinek

  1. bardzo dobrze wyglądałaś:)

    ach nowy rok to czas przemysleń wszystkich to dopada:)

    pozdrawiam

  2. U mnie również niezbyt cekinowo było, postawiłam na czerń i w takim wydaniu czułam się dobrze :).
    Szczęśliwego Nowego Roku :*

Comments are closed.