moda

Pokazy Silesia Fashion Look

Witajcie! Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić zdjęciami, filmami i wrażeniami z SILESIA FASHION LOOK, imprezy która miała miejsce w Silesia City Center w Katowicach w dniach 19-21 września. Jest to cudowna impreza, na którą zawsze chętnie jeżdżę, gdyż czuję się tam raz, że we właściwym miejscu, dwa traktowana z szacunkiem i bardzo mile widziana. Ostatnio coraz rzadziej na tego typu imprezach można się tak czuć będąc blogerką/blogerem.
Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądałam na tym wydarzeniu:
Miałam na sobie spodnie Agi Paul-Smolińskiej, której pokaz marki BonjourandKiss mogłam zobaczyć w piątek 19.09. Z tejże kolekcji mam sukienkę, którą niebawem zaprezentuję Wam na blogu w stylizacji. I fotorelację z imprezy zacznę właśnie od pokazu właśnie tej najbliższej mi projektantki od której już niejedna rzecz wisi w mojej szafie na specjalne okazje.
BONJOURandKISS
Jak myślicie którą z tych sukienek posiadam?
KAMIL SOBCZYK
FILM Z CAŁOŚCIĄ SYLWETEK Z POKAZU TUTAJ.
MACIEJ ZIEŃ
FILM Z CAŁOŚCIĄ SYLWETEK Z POKAZU TUTAJ.
WOJTEK HARATYK
FILM Z POKAZU ZNAJDZIESZ TUTAJ
 
Ubolewam nad brakiem zdjęć z pokazu Wojtka Haratyka, ale filmik mam nadzieję wszystko wynagradza. Zależało mi właśnie na filmie z sylwetkami, dla mnie ten sposób bardziej oddaje wyjątkowość pokazu i kolekcji, a Wy możecie zobaczyć coś więcej.
Na koniec zaśpiewał nam Grzegorz Hyży swoje hity.
FILMY Z KONCERTU TUTAJ I TUTAJ.
Za udostęnienie zdjęć z tego wieczoru bardzo dziekuję Adrianowi z Modefriends i oczywiście za jego miłe towarzystwo przed pokazami i w ich trakcie.
Dzięuję też organizatorom Silesia Fashion Look za zaproszenie na tę wyjątkową imprezę.
W najbliższym czasie na blogu zdjęcia z SHOWROOMU.
Pozdrawiam, Ania

4 thoughts on “Pokazy Silesia Fashion Look

Comments are closed.