moda, stylizacje

Fabryka Mody i Wizerunku – Stylizacja

Niedawno trafiłam na bardzo nietypowy sklep odzieżowy, który prowadzi pani Ewa Domańska. Sklep nazywa się FABRYKA MODY I WIZERUNKU i znajduje się w Bieruniu Nowym przy ulicy Warszawskiej 374. W budynku znajduje się także fryzjer, kosmetyczka i pracownia biżuterii – istny raj dla kobiet w każdym wieku!

Właścicielka – pani Ewa, niesamowicie selekcjonuje odzież, którą zamawia do swojego sklepu. Muszą być to ubrania najlepsze gatunkowo, modne i w dodatku głównie od polskich dostawców. Pewnie ktoś zaraz pomyśli „jeżeli jest tak ekskluzywnie, to zapewne też drogo” i tu miłe zaskoczenie, bo ceny są bardzo przystępne. Marki, jakie królują w sklepie to: Oh La La, LeMonada, 9fashion, aNYcase, Ryłko by Agnes and Paul, Ryłko, S.Moriss. Większość odzieży jest od polskich dostawców, choć zdarza się również odzież włoska.

Pani Ewa skończyła szkolenie Personal Shopper u Małgorzaty Kusper oraz rozpoczęła policealną szkołę na kierunku – Stylistka u Agnieszki Brody, także możecie liczyć na fachową obsługę i pomoc w wyborze i doborze odpowiednich rzeczy.

Na mnie osobiście sklep, jak i sama osoba pani Ewy zrobiły ogromne wrażenie i jeżeli chodzi o asortyment, to dosłownie nie było rzeczy, której nie pragnęłabym mieć w swojej szafie. Z resztą spójrzcie na dzisiejsze zdjęcia – cały zestaw pochodzi ze sklepu Fabryka Mody i Wizerunku –  Raj dla wymagającej fashionistki!

skórzana kurtka biker
Poniżej zapraszam do obejrzenia asortymentu sklepu!
dobre sklepy w bieruniu

Masz ochotę na więcej? Zapraszam na Warszawską 374 w Bieruniu oraz na fanpage sklepu FABRYKA MODY I WIZERUNKU – LIKE!

Pozdrawiam, Ania

19 thoughts on “Fabryka Mody i Wizerunku – Stylizacja

  1. Szalik przełamuje czerń i pięknie kontrastuje z Twoimi oczami. Bardzo podoba mi się ten efekt. Ciekawi mnie, czy był zamierzony 🙂

  2. Przyznam, że w zmienionym wizreunku wygladasz zjawiskowo! Piękne rzeczy, ostatnio też zaczynam doceniać właśnie takie małe butiki, które zwracają uwagę na to co sprzedają 🙂 pozdrawiam

  3. Aniu rewelacyjnie wyglądasz w tym odcieniu różu/fioletu <3 Śliczny zestaw, a miejsce faktycznie iście rajskie!

Comments are closed.