porady blogowe

moje social media – czyli gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć

Cześć!

Dzisiejszy wpis jest bardziej informacyjny, ale uważam, że dosyć ważny. Pomimo tego, że posiadam na blogu widgety do moich kanałów społecznościowych, może być tak, że gdzieś któryś z nich został niezauważony. Tym bardziej, że blog przeszedł w ostatnim czasie zmianę wizualną i funkcjonalną też, gdyż między innymi teraz możesz w lewym bocznym pasku wybrać sobie kategorie wpisów, które Cię interesują.

FANPAGE NA FACEBOOKU
Zacznę jednak od Facebooka, gdyż tutaj mam jedną ważną prośbę do Ciebie. Jeżeli chcesz widzieć wszystkie moje nowe wpisy na fanpage koniecznie musisz zrobić drobną zmianę w ustawieniach, ale zaraz Ci wszystko pokażę.

A mianowicie, żeby wszystkie moje posty był widoczne na Twojej tablicy musisz wejść w obserwowanie i zaznaczyć opcję WYŚWIETLAJ NAJPIERW. Dzięki temu nie pominiesz żadnego nowego wpisu, gdyż niestety zasięgi są tak cięte, że do niewielu osób wpisy bez zaznaczenia tej opcji
docierają.

GRUPA NA FACEBOOKU
Posiadam też dla bloga grupę: Grupa czytelników ModaNaBloga, aby troszkę ułatwić osobom, które chcą być na bieżąco dostawanie informacji. Tam zasięg jest 100%, więc masz pewność, że każda informacja do Ciebie dotrze od razu, więc warto dołączyć, zapraszam.

INSTAGRAM
Tutaj moja aktywność jest największa. Ze wszystkich mediów i aplikacji właśnie Instagram u mnie wygrywa. Lubię dodawać Insta Stories, lubię publikować zdjęcie z krótkim opisem i najlepiej ze wszystkich moich mediów właśnie tam mogę działać, gdy pod ręką mam wyłącznie telefon. Zapraszam na mój profil ania._.ka

Na dzisiaj to tyle. Wracam dalej optymalizować bloga, ostatnio pochłania mi to bardzo dużo czasu, ale jest to bardzo dobrze spożytkowany czas.

Pozdrawiam i widzimy się na kanałach społecznościowych!
Ania

12 thoughts on “moje social media – czyli gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć

  1. Fajnie, że stworzyłaś taki informacyjny post. Nie wszystko jest od razu oczywiste. Pinterest i Instagram również bardzo lubię. A o Bloglovin' pomyślę na przyszłość. Pozdrowienia!

  2. SC są teraz „obowiązkowe”:) i mimo ze są podane na stronach często tez dostaje pytania o Fb czy Insta 🙂

  3. Pamiętam jak dawniej Bloglovin był popularny, teraz chyba trochę odszedł w niepamięć. Super post, przydatny dla czytelników 🙂

Comments are closed.