uroda

Recenzja matowych płynnych pomadek Golden Rose Longstay

Hej

dzisiaj do Was przychodzę z recenzją mojej ulubionej matowej pomadki w płynie – Golden Rose L*O*N*G*S*T*A*Y Liquid Matte Lipstick. 

Od producenta „Pomadka w płynie gwarantuje perfekcyjne, pełne pokrycie ust matowym kolorem przez wiele godzin, bez uczucia przesuszenia i lepkości. Lekka formuła wzbogacona w witaminę E i olej z awokado sprawia, że usta stają się niezwykle nawilżone i gładkie.Elastyczny aplikator i kremowa konsystencja zapewniają wygodne rozprowadzanie produktu.Po aplikacji należy odczekać chwilę, aby uniknąć rozmazania.Produkt łatwo można zmyć przy pomocy dwufazowego płynu do demakijażu.”

Moja opinia: producent pisze w 100% prawdę. Może dlatego jest ta pomadka moim numerem 1 od kilku dobrych lat i mam ją aktualnie w czterech kolorach, a co jestem w Polsce to przechadzając się po galeriach handlowych zawsze zahaczę o ich stoisko po jakiś nowy kolor.

golden rose long stay
golden rose long stay

Kiedy wyschnie na ustach jest nie do zdarcia. Czymś innym niż płyn dwufazowy zapomnijcie, że zmyjecie. Można normalnie jeść, pić, rozdawać całusy – pomadka w moim wypadku wytrzymuje spokojnie 6h, a po 6h lekko od wewnętrznej strony ust się zjada, lecz jest to minimalny efekt już po zaliczonych 2 posiłkach i piciu co chwilę wody (przy aktualnych holenderskich temperaturach).

 

recenzja pomadek golden rose

Po powiększeniu ust jeszcze chętniej ją noszę. Są większe, bardziej mięsiste i całuśne, więc taka pomadka prezentuje się dużo lepiej, niż na małych i krzywych ustach. Pięknie je podkreśla i uwydatnia optycznie. Krycie jest rewelacyjne, a przy użyciu wcześniej konturówki efekt jest jeszcze lepszy.

Pozdrawiam,
Ania

 

15 thoughts on “Recenzja matowych płynnych pomadek Golden Rose Longstay

  1. Nigdy nie miałam pomadek z tej firmy. Bardzo podobają mi się ich odcienie. W końcu muszę je wypróbować.

  2. Posiadam kilka odcieni, m. in. 10,13,20,24,14,18,21 i zdecydowanie moim ulubionym jest 20. Super są te pomadki!

  3. kolor 01 i 13 mega mi się podoba 🙂 jest taki jakby to powiedzieć taki mój 😀
    pozdrawiam
    mojaszafamodnaszafa.blogspot.com

Comments are closed.