uroda

Recenzja palety Galaxy Chic od BH Cosmetics

Cześć! W dzisiejszym wpisie chciałabym opowiedzieć Wam o mojej paletce na specjalne okazje: Paletce BH Cosmetics o nazwie Galaxy Chic. Jest to paleta 18 wypiekanych cieni do powiek, co sprawia, że każdy z nich jest iskrzący/metaliczny. Jeżeli ktoś lubi takie mocne i błyszczące kolory na co dzień, to będzie zadowolony, osobiście preferuję ją na specjalne okazje i w sumie to większości makijaży w przeciągu ostatniego roku na blogu właśnie tej paletki używałam (bo zazwyczaj zdjęcia robiłam przed jakimś wyjściem). Gama cieni jest bardzo obszerna, bo znajdziemy tam brązy, fiolety, zielenie, odcienie niebieskiego, czerwienie, odcienie złota i srebra. Na początek pokażę Wam swatche na ręce z opisem który kolor to który, a następnie zobaczycie jak cienie prezentują się przy różnym rodzaju światła. Filmiki z tym jak one się prezentują znajdziecie też na moim Instagramie w insta story (nowa nazwa ania._.ka). Cienie są bardzo trwałe i niezwykle napigmentowane, nie osypują się. To jedna z moich ulubionych paletek.
galaxy chic opinia
Tutaj (prawie) kolejno cienie w naturalnym świetle w mieszkaniu.
bh cosmetics galaxy chic
paletka galaxy chic
kolory na ręce galaxy chic
Poniżej cienie przy różnym rodzaju światła, te najbardziej iskrzące, gdzie skóra wygląda na żółtą są robione w pełnym słońcu padającym pa rękę.
galaxy chic swatche na ręce
swatch bh cosmetics
cienie do powiek swatche galaxy chic
galaxy chic na ręce
Kolory, których ja używam najczęściej: SUN, SATURN, PROMETHEUS, COSMIC I ELECTRA. Muszę teraz zacząć więcej bawić się z brązami, zieleniami i odcieniami srebra.
paletka cieni galaxy chic

Pozdrawiam,
Ania

19 thoughts on “Recenzja palety Galaxy Chic od BH Cosmetics

  1. Kolorki są na prawdę cudowne, niestety ja jednak preferuję matowe cienie, także ta paleta nie dla mnie:) Mają fajne opakowanie, lusterko bardzo przemyślane:)

  2. Ciekawe kolorki! Nigdy nie zwracałam uwagi na tą markę bo myślałam, że będzie mało warta zachodu o te kosmetyki.

Comments are closed.