stylizacje

Stylizacja w miejskim stylu

Cześć! W końcu udało mi się wyjść gdzieś bez pośpiechu i zrobić kilka zdjęć na bloga. Ostatnimi czasy byłam na tyle zabiegana, że nawet jak już się wyszło na spokojne zakupy to bez aparatu. W końcu coś mam. Trochę taki mały update, bo dawno mnie tutaj nie widzieliście. Ostatni raz jakoś wiosną, a tu prawie jesień. Królowały tu w ostatnim czasie wpisy kosmetyczne, czas wrócić do korzeni. Nie będę ukrywać, że dużo bardziej wolę robić zdjęcia, gdy jest ciut chłodniej i mogę założyć jakieś ciekawe okrycie wierzchnie. W dzisiejszej stylizacji moja perełka – kurtka upatrzona w New Yorker. To jedna z tych rzeczy w mojej szafie, na której punkcie oszalałam i będzie pewnie ze mną ładnych parę sezonów (zapewne, aż do rozpadu). Do tego koszulka Levisa, którą niejednokrotnie tutaj pokazywałam. Spodnie są z Bershki z tej wersji wysmuklającej pupę, a dodatki to moje najnowsze nabytki, które pokazywałam Wam w tym poście zakupowym – torebka i trampki Emporio Armani. Cały zestaw jest bardzo miejski, bardzo na luzie i bardzo w moim stylu.
torebka emporio armani
miejska stylizacja
emporio armani sneakers
SPODNIE – BERSHKA | TRAMPKI – EMPORIO ARMANI | TOREBKA – EMPORIO ARMANI | KURTKA – NEW YORKER | KOSZULKA – LEVIS
zdjęcia: Piotrek
Pozdrawiam, Ania

25 thoughts on “Stylizacja w miejskim stylu

  1. Pośpiech niestety psuje często nam plany niestety, ale fajnie że udało ci się zrobić sesję. Bardzo spodobała mi się twoja stylówka:)

  2. nie za bardzo rozumiem 😛 jak dla mnie późnym latem to już normalne, że zdarzają się chłodniejsze dni i zakłada się ramoneskę 🙂

  3. Kurtka!!! Wow, jest przecudowna, prawdziwa perełka – gratuluje takich łupów! 🙂
    Szczerze mówiąc lubię jesienne, inspiracyjne stylizacje.
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

Comments are closed.