moda

Black Friday – jak się do niego przygotować?

Black Friday to wspaniały dzień zarówno dla maniaczek zakupowego szaleństwa, jak i dla osób oszczędnych, które zbierają fundusze, aby w ten konkretny dzień móc skorzystać z obniżek. W tym roku będzie on miał miejsce 23 listopada, a jeżeli ktoś z nas nie zdąży wszystkiego kupić, to bez obaw, bo 26 listopada mamy jeszcze Cyber Monday i kolejny dzień obniżkowego szaleństwa.

Jak ja przygotowuję się do Black Friday?

Po pierwsze – robię sobie listę rzeczy, które potrzebuję (lub chcę) kupić w ten dzień. Ze względu na fakt, że jestem zwolenniczką zakupów online (bo kolejki, bo tłumy ludzi, bo często wyszarpywanie sobie czegoś z rąk i straszny chaos w sklepie) szukam sobie tych konkretnych rzeczy w sklepach internetowych i dodaję je do zakładek w przeglądarce i kiedy rozpocznie się wyprzedaż, ja tylko otworzę sobie te strony i zamówię moje rzeczy z listy w domowym zaciszu przy herbacie i bez stresu.

Fajnie? Fajnie! I właśnie dlatego polecam zakupy internetowe.

Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, więc jeżeli jesteś w sytuacji, że musisz jednak pojechać do sklepu, aby coś kupić, zrób wcześniej przegląd. Pojedź do tego sklepu kilka dni wcześniej, wybierz to, co potrzebujesz, jeżeli to odzież, zmierz. Później nic nie stoi na przeszkodzie pod warunkiem, że marka ma również sklep internetowy, aby tę rzecz zamówić online – i taką opcję również polecam.

W drugą stronę znowu. Jeżeli chcesz coś sprzedać i skorzystać z Black Friday. Może akurat to zachęci ludzi, aby kupić coś od Ciebie, może sprzedasz czegoś więcej ze względu na obniżkę? Może to właśnie odpowiedni czas na zareklamowanie swojego produktu?

Sama ze względu na Black Friday chciałabym sprzedać część rzeczy ze swojej szafy w obniżonych cenach. Z pomocą przychodzi mi moje konto na szafa.pl – sprawdź co mam aktualnie na sprzedaż, będę też codziennie dodawać nowe rzeczy i 27-28 grudnia podczas mojego pobytu w Polsce wszystkie paczki będą wysłane. Do tego czasu możecie śmiało zamawiać. O kolejnych akcjach wyprzedażowych będę Was informować na Fanpage, Grupie i Instagramie.

Dla tych, którzy chcieliby się czegoś więcej dowiedzieć o serwisie szafa.pl

Szafa.pl to prekursor w dziedzinie ekologicznej wymiany i sprzedaży ubrań niedawno przewietrzył „swoje wnętrza”. Od września Szafiarki korzystają z nowej, czytelnej i wpisującej się w najnowsze trendy designu strony, która nie tylko jest znacznie czytelniejsza, ale też dużo bardziej intuicyjna dla użytkowników. Strona jest responsywna, dzięki czemu swoją szafę np. w telefonie czy tablecie można zabrać w każde miejsce na świecie.

Sprzedaż swoich ubrań i dodatków staje się łatwiejsza i przyjemniejsza, tym bardziej, że Serwis nie pobiera żadnych opłat za publikację ofert ani za sprzedaż. Dodatkowym plusem jest możliwość opłacania zakupów przez szybkie płatności oraz Gwarancja Szafa.pl – Program Ochrony Kupujących, w którym Serwis gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku braku otrzymania zamówionego towaru.

Wszystkie fashionistki mogą śmiało uzupełniać wirtualne półki i wyszukiwać w szafach innych Szafiarek modowe perełki, tym bardziej, że w listopadzie na Szafa.pl trwa BLACK NOVEMBER, podczas którego można zweryfikować swoje konto za ZŁOTÓWKĘ, a nie jak do tej pory za 9zł, szczegóły jak zweryfikować konto za 1 zł znajdziecie TUTAJAkcja trwa do końca listopada.

P.S. Szafiarki, które już potwierdziły swoje dane, mogą odebrać miesięczne promowanie swojej Szafy (teraz bardziej widoczne i czytelne – zobaczcie stronę główną Szafa.pl)

black november
Dajcie znać na co fajnego polujecie na tegoroczny Black Friday. A może macie ochotę przewietrzyć swoją szafę?
Pozdrawiam, Ania

18 thoughts on “Black Friday – jak się do niego przygotować?

  1. A ja kupuje tym razem meble bo jak się okazuje świetne ceny maja sklepy nie tylko z modą czy AGD/RTV ale również meblowe. I takie perełki ze na żywo ciężko dostac ? czekam do piątku na smartwatch z MK bo będzie znów kosztował 199€ ? i znów będę się zastanawiać czy warto kupić ?

  2. Ja właśnie przeglądam ofert Black Friday. Tego jest tak dużo, że aż dostaję oczopląsu. Pewnie jak zwykle przegapię okazję i nic nie kupię. :/

  3. Też zawsze dodaję rzeczy do zakładek, by później nie musieć ich szukać drugi raz, wystarczy tylko kliknąć i już mamy 😀

Comments are closed.