stylizacje

Ramoneska z ćwiekami i torebka Love Moschino

Witaj!

Kawał czasu mnie tu nie było ze stylizacją.

Ostatnie kilka miesięcy minęło mi tak intensywnie, że musiałam mocno selekcjonować sprawy ważne i ważniejsze, jednak dzisiaj powiedziałam STOP! – to dzień na zdjęcia. Zdjęcia do banerów reklamowych, zdjęcia na stronę firmową i zdjęcia tutaj -> 3 x TAK! Trzy sesje jednego dnia i taką produktywność stanowczo lubię!

Stylizacja jest bardzo klasyczna: ramoneska z ćwiekami, którą mam już od roku, ale nie udało mi się jeszcze Wam pokazać i moja ukochana torebka Love Moschino. Ukochana, bo i dla mnie jest najpiękniejsza z mojej kolekcji i najbardziej użyteczna, bo pomieści wszystko co potrzebuję.


26 thoughts on “Ramoneska z ćwiekami i torebka Love Moschino

  1. Przśliczna stylizacja bardzo mi się podoba , super w niej wygladasz ja lubie takie kurtki i torebki

  2. Przepiękna torebka. Jestem fanką pikowania, bo pasuje do każdej stylizacji. Z tą kurteczką wygląda super, troszkę na rockowo. Ale będzie też pasować do sukienki, czy jeasnów. Uniwersalne dodatki są najlepsze.

  3. Założyciel marki Moschino słynie z awangardowego podejścia do mody. Zarówno ubrania jak i dodatki charakteryzują się dynamicznymi kolorami a czasem nawet zabawną formą. Niektórzy uważają je za ekstrawertyczne, jednak Moschino posiada wielu zwolenników. Także sporo znanych osób chętnie wybiera awangardowe projekty marki. Pomimo przeważającej liczbie specyficznych dodatków, Moschino posiada w ofercie także bardziej klasyczne modele, jak np. zaprezentowana przez Ciebie torebka. Jest bardzo uniwersalna i z pewnością łatwo będzie ją zestawić z wieloma ubraniami.

Comments are closed.