moda

Dlaczego warto zajrzeć do sklepu Peek&Cloppenburg?

Ano z prostej przyczyny – jest markowo, jest stylowo i trwają aktualnie świetne promocje i wyprzedaże, a osoby, które od dłuższego czasu czytają mojego bloga dobrze wiedzą, że zakupy podczas wyprzedaży w sklepach typu Peek&Cloppenburg to jest coś, co lubię najbardziej i praktykuję już od lat.

Pamiętasz jeszcze jak pisałam Ci w jaki sposób ja przygotowuję się do wyprzedaży w sklepach internetowych? Jak nie to nic się nie martw, przypomnę Ci.

Robię sobie listę rzeczy, które potrzebuję (lub chcę) kupić w ten dzień. Ze względu na fakt, że jestem zwolenniczką zakupów online (bo kolejki, bo tłumy ludzi, bo często wyszarpywanie sobie czegoś z rąk i straszny chaos w sklepie) szukam sobie tych konkretnych rzeczy w sklepach internetowych i dodaję je do zakładek w przeglądarce i kiedy rozpocznie się wyprzedaż, ja tylko otworzę sobie te strony i zamówię moje rzeczy z listy w domowym zaciszu przy herbacie. Fajnie? Ano jasne, że tak! Dlatego byłam od kiedy pamiętam i będę chyba do końca życia fanką zakupów online.

Ktoś powie „ale przecież nie możesz tych ubrań przed zamówieniem przymierzyć, jaką masz pewność, że będą dobre?” W zasadzie niewielką, aczkolwiek znając swoje wymiary, mniej więcej kojarząc fakturę materiałów i mając już praktykę w zakupach online ryzyko znacznie się zmniejsza. A jak jednak nie trafię? To zawsze mogę bezpłatnie odesłać lub wymienić towar. Peek&Cloppenburg ma jeszcze świetne zaplecze do tego typu wątpliwości, jakim są sklepy stacjornarne, do których można zamówić interesujące nas rzeczy i na miejscu je przymierzyć, a i opcja bezpłatnej wymiany i zwrotu także jest.

Poniżej lista stacjonarnych sklepów w Polsce:
1. Gdańsk – Galeria Bałtycka
2. Katowice – Galeria Katowicka
3. Kraków – Bonarka City Center
4. Kraków – Galeria Krakowska
5. Łódź – Galeria Łódzka
6. Poznań – Avenida Poznań
7. Warszawa – Centrum Handlowe Arkadia
8. Warszawa – Galeria Mokotów
9. Wrocław – Magnolia Park
10. Wrocław – Wroclavia Center

Pełną listę sklepów w Polsce, a także w innych krajach wraz z dokładnymi adresami znajdziesz TUTAJ.

Moim zdaniem sklep na miarę potrzeb każdego, a Ty co uważasz? Bo ja uciekam korzystać z wyprzedaży 🙂

10 thoughts on “Dlaczego warto zajrzeć do sklepu Peek&Cloppenburg?

  1. O, dawno nie byłam w tym sklepie, dobrze że mi o tym przypomniałaś 😉 . Może nie wszystkie ciuchy i produkty tam mają superwygląd, ale na pewno po większość warto się tam wybrać. Ciekawe, co w tym roku będzie na święta 😉 .

  2. Fakt, ten sklep ma w swoim asortymencie bardzo duży wybór marek. Sam kupiłem tam kilka par obuwia męskiego i kilka T-shirtów. Ogólnie to jestem zadowolony, bo zawsze można coś tam znaleźć dobrej jakości i w dobrej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *