O MNIE

Cześć!

Nazywam się Anna Kawecka, a blog powstał z mojego zamiłowania do tematów związanych z modą, urodą, zdrowym stylem życia, blogowaniem, podróżowaniem i social mediami. Jest on lifestylowy, piszę o wszystkim, ale staram się skupić na dwóch najważniejszych dla mnie tematach, mianowicie na MODZIE i na BLOGOWANIU.

Bloguję już od kilkunastu lat, wcześniej na platformie Blogger jako My Inspirationss, aktualnie od końca roku 2018 na platformie WordPress jako Moda Na Bloga.

Krótka historia jak to się zaczęło:

My Inspirationss stworzyłam w maju 2011 roku i od tego czasu zaczęłam tworzyć coś, co dzisiaj jest dla mnie fajnym pamiętnikiem. Głównie na blogu pojawiały się moje stylizacje, zdjęcia z pokazów mody, fashion weeków, spotkań blogerów. Z czasem dołożyłam do tego tematy blogowe, podróżnicze oraz urodowe. I tak z bloga modowego My Inspirationss zrobił się blog lifestylowy i wtedy mnie tchnęło, że trzeba wymyślić coś więcej. Chciałabym w przyszłości tworzyć multimedialne produkty: m.in. ebooki, gadżety, narzędzia do blogowania, stworzyć fajną bazę mailingową na newsletter – tam nie byłabym w stanie tego zrobić.

Chciałabym też zaprosić Cię na moje konta w Social Mediach:
Fanpage na Facebooku
Grupę na Facebooku oraz
Profil na Instagramie 

Życzę miłego korzystania z zasobów Mody na Bloga,

Pozdrawiam, Ania