WSPÓŁPRACA

Witam serdecznie,

na tej stronie chciałabym przedstawić ofertę osobom, firmom lub portalom zainteresowanym współpracą ze mną. 

1. Wymiana aktywności i wzajemna promocja pomiędzy moim blogiem, a Twoim blogiem lub portalem – napisz do mnie, ustalimy wspólnie najlepszą strategię promocji – opcja nie jest odpłatna (bo promujemy siebie nawzajem), chyba, że ma ona działać tylko w jedną stronę, wtedy cena zaczyna się od 100 euro. 

2. Barter – jest możliwy jeżeli produkt trafia w tematykę bloga – minimalna kwota do podjęcia tego typu współpracy wynosi 100 euro (jest to koszt produktów, który ponosi sklep przeznaczonych na barter). 

3. Wpis sponsorowany i jego promocja w moich Social Mediach – od 100 euro 

4. Linki afiliacyjne we wpisie na blogu. Podejmuję się afiliacji, które uznam za korzystne dla mnie i które nie odbiegają od tematyki bloga. 

5. Inne – wszystko jest do dogadania, jeżeli masz szczególną ofertę lub propozycję współpracy, która nie widnieje w mojej ofercie, śmiało napisz na mojego maila, na pewno się dogadamy.

Kontakt: ania.modanabloga@gmail.com

Ceny podaję od 100 euro, ponieważ jeżeli będą przez klienta wymagane dodatkowe płatne kampanie (gdzie koszt muszę pokrywać ja np. dodatkowa płatna reklama na Facebooku, płatna reklama na Instagramie), będę to doliczać do kosztów współpracy.

Kanały w których prowadzę kampanie promujące współpracę z daną firmą oraz moje Social Media to : Blog Moda Na Bloga oraz mój Newsletter, Fanpage, Grupa na Facebooku, Instagram.

Moje statystyki z Google Analytics udostępniam zainteresowanym współpracą na maila.

Dodatkowo po zakończonej współpracy lub kampanii przysyłam na maila statystyki z Instagramu, Bloga oraz Facebooka.

Pozdrawiam,
Anna Kawecka