WSPÓŁPRACA

Witam serdecznie,

na tej stronie chciałabym przedstawić ofertę osobom, firmom lub portalom zainteresowanym współpracą ze mną. 

1. Wymiana aktywności i wzajemna promocja pomiędzy moim blogiem, a Twoim blogiem lub portalem – napisz do mnie, ustalimy wspólnie najlepszą strategię promocji – opcja nie jest odpłatna (bo promujemy siebie nawzajem), chyba, że ma ona działać tylko w jedną stronę, wtedy ustalimy indywidualną wycenę zależną od zakresu zadań do realizacji oraz ich czasu.

2. Barter – jest możliwy jeżeli produkt trafia w tematykę bloga, Wysyłka produktów odbywa się do Holandii, gdzie mieszkam.

3. Wpis sponsorowany i jego promocja w moich Social Mediach – wycena indywidualna zależna od zakresu zadań i czasu realizacji.

5. Inne –  jeżeli masz szczególną ofertę lub propozycję współpracy, która nie widnieje w mojej ofercie, śmiało napisz na mojego maila, na pewno się dogadamy.

Kontakt: ania.modanabloga@gmail.com

Kanały w których prowadzę kampanie promujące współpracę z daną firmą oraz moje Social Media to : Blog Moda Na Bloga oraz mój
Newsletter, Fanpage, Grupa na Facebooku, Instagram.

Prowadzę działalność gospodarczą, więc wystawiam faktury VAT za swoje usługi. Jestem wirtualną asystentką, tworzę też strony, sklepy i platformy kursowe WordPress. Moja strona www.annakawecka.pl 

Pozdrawiam,
Anna Kawecka